HGFNFNFN.webp

Ciężko Pracujemy Żeby Móc Przekazać W Twoje Ręce Dopracowane i Łowne Przynęty

TEAM HMGlures

Paweł CEO nadzoruje całość wszystkich działań w firmie począwszy od począwszy od etapów projektowych poszczególnych przynęt, dobór kolorów oraz cały proces produkcji. Dorota jako właściciel nadzoruje logistykę i realizacje zamówień.

Jesteśmy małą rodzinną firmą, która powstała z pasji i chęci połączenia tego co kochamy, naszego sposobu życia z drogą zawodową. Całość produkcji odbywa się w Polsce w niewielkiej pracowni na Lubelszczyźnie. Pierwsze nasze przynęty powstawały już w 2007 roku z drewna lipowego oraz balsy. Początkowo były to bardzo niewielkie ilości jednak szybko zdobyły uznanie znajomych wędkarzy w naszym regionie i systematycznie rozszerzały swoją popularność na obszar całego kraju. W 2017 roku zarejestrowaliśmy naszą firmę Ninja Fishing która zajmuje si ę produkcją woblerów marki HMGlures. Wszystkie nasze przynęty powstają z pasji i miłości do wędkarstwa.

Wszystkie przemyślane i testowane na długo zanim zostały zaprezentowane publicznie szerszemu gronu wędkarzy. Tu nie ma dzieła przypadku, wiele z naszych przynęt jest projektowanych pod konkretne łowiska i warunki na nich panujące. Dzięki temu są niesamowicie skuteczne i nie pozwolą Wam zejść z wody o kiju.

Na chwilę obecną nasze przynęty są rozpoznawalne na terenie całego kraju, i kuszą ryby na wszystkich typach naszych Polskich wód, od Bałtyku po Tatry i od Odry aż do Bugu. Współpracujemy ze sklepami, hurtowniami na terenie naszego kraju jak również za granicami nasze przynęty znajdziecie w Estonii, Rumunii, Czechach.

Skuteczne łowienie jazi, kleni, pstrągów, boleni to nasz główny priorytet, nie zapominamy jednak o łowcach okoni, szczupaków, sandaczy, brzan, sumów czy troci nasz asortyment stele ewoluuje i zmienia się by lepiej dostosować się do Waszych potrzeb.

Testujemy w Polsce, w naszych warunkach i na naszych rybach. Dzięki temu przynęty HMGlures są maksymalnie dopracowane i dostosowane do warunków z jakimi stykamy się podczas codziennych wyjazdów.

Prowadzisz Swój Biznes?

Prowadzisz sklep lub hurtownię? Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami. Napisz do nas! W mailu zwrotnym otrzymasz cennik oraz warunki współpracy.

Telefon

500 893 270

E-mail

hmglures@gmail.com